Poznej náš styl

B4lUž od puberty obdivuji vyzývavé outfity pro rave párty, kdy jsem ještě na starém líbímseti.cz sledovala tanečníky a přála si, jednou také obléct takový kostýmek. Má první návštěva festivalu Transmission v roce 2006 mi umožnila si tento sen splnit. Výrazný look mi dodal ještě více sebedůvěry, k tomu úžasná atmosféra festivalu, přátelští lidé a bylo vymalováno. Pártošky mě schvátily a staly se pravidelností až dodnes.

Bohužel tato móda u nás v Čechách není prozatím natolik rozšířená, proto jsem vždy objednávala ze zahraničí, což není úplně komfortní a pomocí nového eshopu Beautoken chci dostupnost této kreativní tvorby změnit a dát tak možnost větší volnosti v oblékání i zde u nás.

Číst dál
Kvalita

Úloha párty kostýmu je náročnější od běžného oblečení a musí už něco vydržet. Proto pro tebe vybíráme materiály, které jsou pružné, funkční a drží barevnost.

Zákaznický servis

Spokojenost zákazníka je pro nás velkou výzvou a tak nám neváhej napsat své potřeby. Společně nalézáme řešení výhodné pro obě strany.

Pohodlnost

S námi nestrávíš dlouhé chvíle oblékáním, zakládáme si na jednoduchosti Proto se snažíme nalézt co nejvíce optimální střih k tvé pohodlnosti.

Ilijanis

Energická Designérka vnější a vnitřní osobnosti s elánem v srdci a s vášní pro svět elektronické hudby. Hlavní tvůrce značky Beautoken Ilijanis.

Verde Veronika

Vizážistka elementární síly, která pomocí vizážistiky zvedá lidem sebevědomí,aby se nestyděli prodat svou přirozenou krásu.

Barča

Mladá fotografující zrzka s citem pro umění a vše okolo něj. Tvorba módních fotografií jsou pro ni novinkou, ale i velkou výzvou.

Zuzka

Tvořivá návrhářka s vášní pro design a kreativitu. Zuzka šije nejrůznější oblečení nejen pro Beautoken Ilijanis, ale i pro svou módní značku.