Když se spojí hudba, vášeň a poznání nehmotného světa, vznikne nám pod rukama a v myslích něco krásného.B4lTakto vznikla módní značka  pod název BeauToken Ilijanis.

Značka Beautoken Ilijanis představuje kolekce, které utvářejí dílo pocitů, dojmů a emocí z proudů elektronické hudby, tance a vnitřní osobnosti Ilijanis. Každá kolekce je obohacena žetonem se symbolem vytvořeným automatickou kresbou, který dává uživatelům značky možnost se napojit na Ilijanisin emoční proud a zažít tak emoční životní extázi sebevědomé ženy.

Každý symbol je projevem pozitivní charismatické vlastnosti, kterou Ilijanis oponuje a chce ji rozšířit mezi další milovníky elektronické hudby a nejen to.

Beautoken Ilijanis poukazuje na nekonvenční výstřední styl, který dává možnost odhodit veškeré zábrany, odlišit se od běžného stylu oblečení a ukázat tak své skryté touhy, rozvíjet sebevědomí a sebedůvěru.

Cílem této značky a osobnosti Ilijanis je rozšířit mezi nás, co nejvíce pozitivních vlastností, sdílení radosti a spojení lidí milující hudbu, tanec a seberozvoj.

Kvalita

Úloha párty kostýmu je náročnější od běžného oblečení a musí už něco vydržet. Proto pro tebe vybíráme materiály, které jsou pružné, funkční a drží barevnost.

Zákaznický servis

Spokojenost zákazníka je pro nás velkou výzvou a tak nám neváhej napsat své potřeby. Společně nalézáme řešení výhodné pro obě strany.

Pohodlnost

S námi nestrávíš dlouhé chvíle oblékáním, zakládáme si na jednoduchosti Proto se snažíme nalézt co nejvíce optimální střih k tvé pohodlnosti.

Ilijanis

Energická Designérka vnější a vnitřní osobnosti s elánem v srdci a s vášní pro svět elektronické hudby. Hlavní tvůrce značky Beautoken Ilijanis.

Verde Veronika

Vizážistka elementární síly, která pomocí vizážistiky zvedá lidem sebevědomí,aby se nestyděli prodat svou přirozenou krásu.

Barča

Mladá fotografující zrzka s citem pro umění a vše okolo něj. Tvorba módních fotografií jsou pro ni novinkou, ale i velkou výzvou.

Zuzka

Tvořivá návrhářka s vášní pro design a kreativitu. Zuzka šije nejrůznější oblečení nejen pro Beautoken Ilijanis, ale i pro svou módní značku.