První rok s Beautoken

napsala: Ilijanis

Pomalu, ale jistě se blíží první rok značky Beautoken, kterou se nám podařilo zrealizovat a vypustit začátkem března tohoto roku 2021.
Beautoken je značka zaměřená převážně pro festivalovou rave módu a svým výstředním stylem neosloví každého jedince, ale rozhodně zaujme k pozornosti.
Hlavním cílem Beautoken je propojit ještě více komunitu nadšenců elektronické hudby na emocionální úrovni rozšířením extravagantních kostýmů.

Zjisti více

Jak vyparádit dokonalý outfit podle BeauToken?

napsala: Ilijanis

Dnešní svět módy je velmi rozmanitý a nabízí nespočet stylů a možností jak s oblečením, tak s doplňky.
Při vytváření kombinací barev, doplňků, materiálů se nezou opravdu nekladou a zároveň nám to dává určitou svobodu v sebevyjádření a projevu naší osobnosti.

Zjisti více

Jak si urdžet rave outfity v zářivých barvách?

napsala: Ilijanis

 Většina outfitů z naší nabídky je vyráběna z funkčního materiálu, tedy se příliš nemačká a rychleji schne. I přesto však prosím pečlivě dbejte na pokyny údržbové etikety. Převážná část našich látek je specificky uprovavána, některá vlákna jsou velmi jemná a tak vyžadují vyšší pozornost pro údržbu.

Zjisti více

Jedna z přednosti české rave značky BeauToken Ilijanis

napsala: Ilijanis

Před více jak deseti lety jsem při nákupu oblečení pro rave párty velmi narazila.
Zjištění, že zde v České republice není žádný takový obchod či eshop s podobným oblečením pro mě bylo zdrcující. Jediný eshop který uspokojil mé touhy byl Deecom,ten však dnes už také není aktivní.

Zjisti více