Designérka vnější a vnitřní osobnosti

napsala: Ilijanis

Stojím uprostřed taneční plochy, přede mnou se tyčí obrovská stage, celou halou se rozléhá dunivá elektronická hudba, když v tom se muzika zpomalí a do mých uší vplouvá jemný lehký zvuk vysokých tónů.

V tomto okamžiku se v mi žaludku vlní krásné teplé a jemné vzrušení, po celém těle mi naskakuje husí kůže a já si připadám Designerkajako bych se vznášela. Na tváři vykouzlím blažený úsměv, nechť si užívám pocit vnitřní spokojenosti a naplnění. Vše jakoby se zpomalí, zavírám oči, jen mé tělo se ladným pohybem vlní v davu lidí.


Tento zážitek si odnáším z každé taneční akce, kterou navštívím. Jsem veliký aktivista a nadšenec pro život. Avšak buďme k sobě upřímní a přiznejme si, že ne každému se poštěstí tento pocit prožívat pravidelně. Všichni v životě řešíme složité situace a procházíme mnoha nelehkými událostmi, tedy ne vždy se dokážeme dobře uvolnit a užít si tak naše skotačení na maximum. Mé zaměření spočívá v tom, že chci předávat možnost otevření se tomuto krásnému pocitu pro každého z vás.


A tak spojuji hudbu, emoce a vášeň pro život s oblečením skrze automatickou kresbu, kdy ke každému nákupu značky Beautoken Ilijanis dostaneš symbol, který tě dokáže propojit s proudem mých lechtivých, nicméně pozitivních prožitků. Zdali tento symbol přijmeš je už však na tobě. Každý z nás má svobodnou vůli se rozhodnout, proto pokud ty sama vyloženě nechceš, symbol se stává pouhým obrázkem na tvém žetonu. 😊