Ahoj, jsem Ilijanis a kdo že to vlastně jsem?

napsala: Ilijanis

Kdo jsem je velmi niterná otázka na tělo, která se mnohdy těžko odpovídá. A tak mě zajímá, zdali jste někdy položili takovou otázku sami sobě? Já ano, mé zjištění bylo, že nejsem ten, za koho se vydávám.

A takto začíná i můj příběh. Jsem normální holka, která hledá v životě trochu toho štěstí a pohody. kdojsem2Mám kolem sebe partu skvělých přátel, dobře placenou práci,  jsem servírka, užívám si každou volnou chvilku, ale i přesto mi stále něco chybí a přítel to není. :D  Jak čas plyne, objevují se v mé mysli otázky:  „Jsem šťastná? Dělám to, co mě opravdu baví? Bože, vždyť já tu práci nenávidím.“  Jako servírka jsem sice dobře finančně ohodnocena,  nýbrž  mi přestává dávat smysl do mého života. Uvnitř sebe objevují podivné pocity životní nespokojenosti a absolutní disharmonie, žene se ke mně spousta zmatenosti a nepochopení. Jsem ve slepé uličce a říkám si: „ Co teď? Co mám se sebou dělat?“  K mým otázkám se za nedlouho objevují nové možnosti i poznání a nyní se dostáváme k dané otázce: „Kdo jsem?“

Do cesty se mi připlétá nabídka kurzu hlubokého sebepoznání, kde si ujasňuji své životní hodnoty a nalézám smysl svého života. Tato chvíle je pro mě velmi klíčová, doslova přetváří můj život, kdy nabírám odvahu a vůli plnit si své vzdušné zámky.

Jako každá žena jsem milovnicí módy a jako obrovská milovnice elektronické hudby jsem obdivovatelkou odvážných a výstředních outfitů pro taneční scénu. Po dobu třinácti let objíždím velké taneční eventy po celé republice, kdy mi příprava na takovou akci zabere i několik hodin. :D  Vybrat správný obleček, slušivý make up, doladit vlasy, hlavně ať je to všechno senzační a bláznivý. Ptáte se: „ Proč?“ Protože to miluji.

A tak činím rozhodnutí dělat v životě to, co opravdu miluji, stávám se Designérkou vnější a vnitřní osobnosti a buduji vlastní módní značku právě pro nadšence elektronické hudby. Avšak nejen to, věřím, že v každém se hne kousek svědomí a rád by se někdy v té módě pořádně urval. 😊